Bahçeşehir Akbatıdan sevgiler ben Sevda

Bahçeşehir Akbatıdan sevgiler ben Sevda
İstanbul'un Avrupa Yakası Bahçeşehir Akbatı Kendine Güzel Bir Kadın Arayan Değerli Dostlar Sayfa Hoş Geldiniz.

Bugün size bir kadın burada ne anlatsa boş diye düşüyorum çünkü onla zaman geçirmediğiniz zaman yakından görmediğiniz zamanbir şey anlamasınız zaten amaç bu değil mi ? düzgün karakterde birinle tanışıp onunla eğlenceli zamanlar geçirmek biraz olsun üzerinden tüm sıkıntıları atıp keyif yaşamak bu yüzden kendimi burada anlatmak yerine gelip benim misafirim olmaya ne dersniz. Zaten insanlar kendini anlatım yaparken asla kötülümez kim der ki ben kötüyüm diye demez ben bu işin garanti asla vermem belki karşında insanla yıldızım tutmayacak yanı burada ne yapmak lazım. Bunu anlatmak isterim iste bana karşı kibar olduğunuz sürece misafir olduğunuz zaman için keyifli bir şekilde geçer ama bildiğini okuyan kusura bakmayında sonuçta para veriyorum benim dedikleri yapacak diye asla bir şey yok burada ben Bahçeşehir escort hizmet veriyorum.

Bana karşı ne kadar iyi olursanız bende o kadar fazla size karşı kibar ve elit olurum zaten bayan değerli bilmeyen daha oturması kalması bilmeyen insanlar olursa lütfen benden uzak dursun ben buraya eğlenmeye eğlendirmeye geldim. İnsanların görüşme gelmeden önce rica ediyorum tüm sıkıntılarınızı dışar bırakıp o şekilde benimle diyaloğa girmenizi istiyorum. 27 yaşında 1.68 boyunda 58 kiloda bir kadınım bir erkek ne ister onu bilirim yanı beni yeni yetmelere benzetmeyin ben sonra uzun süredir bu taz elit insanları kendi evime misafir ediyorum.

Deneyim yaşamak isterseniz her zaman sizlere kapım açıktır hoş bakımlı kadınım resimlerde gördüğünüz üzere son derece güzel fiziğe sahibim. Benimle tanışan beylerin istediği gibi konuşma diksiyon düzgün bir kadınım sizleri daha fazla mutlu ederim demekteyim bunu düşünüp o şekilde beni aramanızı rica ediyorum. Sevgilerimle kendinize iyi bakın ayrıca son bir şey daha eğer bu konuda dikkat olursanız çok sevinirim anal asla yapmıyorum kondom mutlak şart birliktelikleri bu şekilde yaşıyorum. Aklınızda yer yapsın....