Bahçeşehir misafirlerimi evinde ağırlıyorum ben Toprak

Bahçeşehir misafirlerimi evinde ağırlıyorum ben Toprak
Bir bayan kendini burada ne kadar ifade eder bilmem ama ben yine sayfama giriş yapan değerli beylere kendini tanıtmak isterim. Resimlerde gördüğünüz kadının zaten benim resimlere dikkat bakarsanız amatör ev çekimi olduğunu anlarsınız. Yaşım tam yerinde bir kadınım bu yüzden karşımda insanlardan elektirik almadığım an kim olursa olsun. Nasıl misafir olursan ol o günü ilk gelişiniz ve son çıkışınız benim için çok önemli bu zamanlarda bu sebeple bana kibar olursanız çok şey kazanmış olursunuz eğer güler yüzlü yada neşeli karşılıyorsam sizi evimden giderken aynı şekilde uğurlamak isterim.

Lütfen sadece eğlenceli zamanlar gerçirmek isteyen insanlar iletişime geçsin ben kimsenin piskolojisini çekmek için buraya üye olmadım sayfamda her ne yazılmış işe kendi ağzımdan çıkan sözlerdir. Ben neyimse oyumudur yanı sorunlu bir adamla sorun geçmez eğlenceli o gün berbat olur. Kafanız boş düşüncesinde bu kafa dinlemek istiyorum bu yüzden tüm sıkıntıları üzerinden atıp onu dışarda bırakıp o zaman süre içinde tadından yenmez.

Sürekli görüşme yapa bileceğim bana dost olucak bazen çevrenizden bazen sıkıldığınız misafir olacağın bir dostun olsun Bahçeşehir escort o kişi benim resimdeki kadınla görüşmek isterseniz bu konuda hiç endişeniz olmasın paranız benimle boşa gitmicektir. Lütfen boş yere beni meşgul dahi etmeyin sonuçta çalışan bir kadınım zamanım ölmesi istemem kafıza yattı düşüncelerim ozaman eğer bu kadın aradağım özellikte biri bu yüzden keyif alırım ben bu kadın gittiğimde tercih doğru demek için telefon açıktır her zaman 7/24 telefon üzerinden randevu alabilirsiniz.