Bahçeşehir Samimi Partner Bayan Selen

Bahçeşehir Samimi Partner Bayan Selen
Sım sıcak selamlarımı siz elit beylere sunurak hemen kendime ait olan özel bilgilerden bahsetmek sizlerin beni daha iyi tanımanızı istiyorum. Ben istanbul bahçeşehir escort bayan selen 23 yaşında 165 boyunda 51 kiloda seksi fit vücut hatları ile oldukça güzel alımlı fit bir yapıya sahip. Güzelliği ile her kez tarafından beğenilen erkeklerin ilgi odağı hoş bir bayanım.

Kendim kişisel bakımlarıma fazlasıyla dikkat ediyorum. Sizlerin de bakımlarınıza dikkat edmenizi bu konuda hassasiyet göstermenizi istiyorum. Ben göründüğüm gibi güzelim. Başka biri ile karşılaşmıyacağınıza emin olun.

İlişkiler de her zaman sizlere sevgili sıcaklığında yaklaşıp sizlere özel zamanları en zevkli şekilde sunuyorum. İlişkilerim de kendime kural olarak belirlediğim anal seks ve korunmadan ilişkiler de asla bulunmuyorum. Sizler de sakın teklif etmeyiniz. Diğer her türlü fanteziye açığım. Görüşmelerimi ise kendime ait olan özel dairem de sizleri misafir ederek gerçekleştiriyorum. Dilerseniz sizleri yıldızlı oteller de konuğunuz olabilirim.