Seks yapmadan sevgili olunur mu?

Seks yapmadan sevgili olunur mu?
Bazı ilişkiler görüyoruz çevremizde. Herkes kendine göre hızlı bir fantezi yaratıyor ve bu fantezilerin tamamını kendine göre büyütmek istiyor. Seviştiğiniz, güçlü bir şekilde karşınıza çıkardığınız ve herkes için vazgeçilmez gördüğünüz bütün bu yaklaşımları sizler de kolayca kullanabilir ve ön plana çıkarmaya çalışabilirsiniz. Seks yapmadan sevgili olunmaz evet. Bu aslında basit bir kuraldır.

bahçeşehir escort olarak En azından 1 sene seks yapmasanız mesela, bir yerden sonra bazı konularda eksik hissedersiniz. Burada seks kesin lazım demiyoruz. Ama şunu da söylemeliyiz ki erkek ve kadın bedeni bir arada iken bir enerji harcıyor. Bu enerjiler şayet birbirini bulmazsa ideal seks konusu da ortaya çıkmaz ve kendinizi tatmin edemezsiniz. Psikolojik olarak bu da sizin birbirinize karşı nefret beslemenize neden olur.

Bunu yaparsınız diye söylemiyoruz. Ama psikolojik olarak bir şeyler paylaşmadığınız kişiye karşı nasıl zamanla soğuyorsanız ya da ilginizi kaybediyorsanız aşk da birliktelik de böyledir. Sevgili olduğunuz kişiyle bir şekilde bir şeyleri paylaşmanız lazım. Bunu ya seksting ile yapın ya da farklı fanteziler ile yapın tamamen size yönelik bir çalışma ile ilerlemeniz gerekecektir. Herkes için alternatif üzerine kurulu bir yaşamın farklı renklerini ortaya çıkarırken bütün süreçlerde de yeni durumları ortaya çıkarmış olursunuz. Bu yüzden de tamamen her şey kendi içinde bir yenilik yaratmış olur. Bizim önerimiz de bu konuda ön plana çıkmak olacaktır.